Niebiescy Dzieciom

XVIII Festyn charytatywny „Niebiescy Dzieciom”

16 czerwca 2019r.

 

teren przyległy do Hali „ARENA” w Poznaniu

 

XVIII Festyn charytatywny „Niebiescy Dzieciom”

Zapraszamy już dzisiaj wszystkich na wspólną zabawę przy dobrej muzyce i na moc atrakcji przygotowanych przez poznańskie służby, instytucje i organizacje.

Każdy, zarówno dziecko, jak i rodzic znajdzie coś dla siebie, a zarazem wspomoże Szpital Dziecięcy im. K. Jonschera w Poznaniu przy ul. Szpitalnej.

Jak co roku podczas festynu będzie obecny krwiobus, dlatego chętnych zachęcamy do oddania krwi dla potrzebujących oraz rejestracji w charakterze dawcy szpiku. Wyspecjalizowana kadra i wolontariusze szczegółowo wszystko wyjaśnią.

W tym roku policja świętuje setną rocznicę powołania Policji Państwowej. Jest to dla Nas ogromne święto, do którego zaproszone zostały podmioty, z którymi na co dzień współpracujemy. Cel jaki chcemy osiągnąć jest szczytny. Tak jak w poprzednich edycjach prowadzonej przez nas imprezy zebrane środki ze zbiórki i licytacji, która została uruchomiona przez Fundację Dar Szpiku na Allegro zostaną przekazane na rzecz szpitala dziecięcego im. K. Jonshera. 

https://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=6625&page=1 

Do realizacji festynu włączyły się dodatkowo nowe instytucje, które przygotowały atrakcje dla każdego uczestnika pikniku. Tegoroczne przedsięwzięcie jest bogate w przygotowane pokazy dynamiczne i atrakcje, które będą trwać od godz. 13:00 do godz. 19:30.

W programie moc atrakcji min.:

  • pokaz Grupy Akrobatycznej Żelazny,
  • pokazy dynamiczne służb mundurowych - odbijanie zakładników, zatrzymywanie szczególnie groźnych i niebezpiecznych przestępców,
  • psy i konie służbowe,
  • symulatory,
  • nauka udzielania pierwszej pomocy,
  • zjeżdżalnie dla dzieci, pojazdy
  • śmigłowiec Black Hawk - najnowszy zakup , który wyląduje w sercu imprezy

Zapraszamy serdecznie…

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 10.47 MB)