KP Puszczykowo

PUSZCZYKOWO - RETROROWERIADA

14 października 2018 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puszczykowie odbył się piknik rowerowy pn. RETROROWERIADA.

Organizatorem imprezy był Urząd Miasta Puszczykowa. Podczas pikniku połączonego z rajdem rowerowym po zabytkowej części Puszczykowa dla uczestnik przygotowano wiele atrakcji, w tym konkurs na zabytkowy rower oraz wystawa zabytkowych rowerów.

Do udziału w imprezie zostali zaproszeni także policjanci z Komisariatu Policji w Puszczykowie którzy w ramach pikniku dla jego uczestników prowadzili zajęcia profilaktyczne w obszarze profilaktyki ruchu drogowego.

Do prowadzonych działań profilaktycznych policjanci wykorzystali miasteczko ruchu drogowego ze specjalnymi autochodzikami, grę interaktywną, natomiast dla dorosłych uczestników piknikuw ramach profilaktyki ruchu drogowego specjalny tor przeszkód z alko i narkogooglami. Celem wzmocnienia prowadzonych działań profilaktycznych uczestnikom pikniku policjanci przekazali upominki profilaktyczne tj. kamizelki odblaskowe, odblaski, gadżety profilaktyczne.

 

M. Trzybińska

Powrót na górę strony