KP Murowana Goślina

Murowana Goślina - Policjanci z Murowanej Gośliny spotykali się z mieszkańcami i zachęcali do wirtualnego spaceru na Komisariat!!!

W miesiącach wakacyjnych 2019 roku funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Murowanej Goślinie spotykali się z mieszkańcami na placach targowych i w bibliotekach, gdzie zachęcali do zapoznania się z aplikacją MOJA KOMENDA i korzystania z KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA.

Aplikacja MOJA KOMENDA i KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA to nowoczesne narzędzia dzięki, którym bez wychodzenia z domu i wykręcania numeru telefonu alarmowego obywatele mogą zgłosić problem, a także znaleźć kontakt do dzielnicowego. Mundurowi wyruszyli do ludzi, aby zainteresować ich nowoczesnymi rozwiązaniami, gdzie można szybciej i w prosty sposób powiadomić służby o problemie, a policjant otrzymując taką informację może energicznie i sprawnie działać, a co za tym idzie wyeliminować zagrożenie. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem społeczeństwa, a największym zaskoczeniem dla mieszkańców była informacja, że korzystanie z mapy jest anonimowe i to zachęcało w sposób szczególny do skorzystania z niej.

Maria Ratajczak/RL.

  • Promocja KMZB
    Promocja KMZB
  • Promocja KMZB
    Promocja KMZB
  • Promocja KMZB
    Promocja KMZB
Powrót na górę strony