KP Kórnik

Kórnik - Kradzież z magazynów

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Kórniku podczas służby udali się do miejscowości Radzewo, gdzie na terenie jednej z posesji miało dojść do kradzieży z włamaniem.

Policjanci Ogniwa Kryminalnego oraz Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Kórniku podczas służby udali się do miejscowości Radzewo, gdzie na terenie jednej z posesji miało dojść do kradzieży z włamaniem do magazynu jednej z firm.

Na miejscu pracownicy firmy wskazali mężczyznę, który przebywał na terenie magazynu i ma związek ze sprawą. Ponadto wskazana osoba po przyjeżdzie właściliela firmy probowała odjechać z posesji pojazdem.

W wyniku natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy Zespołu Patrolowo Interwencyjnego osobę zatrzymano. Natomiast w pojeździe ujawniono skradzione z pomieszczeń firmy przedmioty w postaci: tytoniu, szamponu i poziomicy laserowej. Pokrzywdzony wycenił wartość strat na łączną sumę 300 000 zł.

W wyniku podjętych czynności zatrzymany mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu oraz innego ze wskazaniem miejsca ukrycia 2 320 puszek z tytoniem, elektronarzędzi oraz innych przedmiotów o szacunkowej wartości 180 000 zł. Odzyskano  większość skradzionych przedmiotów.

W toku prowadzonego postępowania zatrzymany dobrowolnie poddał się karze.

P. Nowakowski.

  • kradzież z magazynów
  • kradzież z magazynów
  • kradzież z magazynów
Powrót na górę strony