KP Północ

KP Północ: Dostrzec człowieka w człowieku – działania na rzecz osób bezdomnych

21 grudnia funkcjonariusze Komisariatu Policji Poznań – Północ wspólnie z przedstawicielami Szkoły Podstawowej nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Jacka Kuronia os. St. Batorego 101 w Poznaniu odwiedzili ze świąteczną paczką osoby bezdomne przebywające na terenie podległym jednostce.

Po raz kolejny funkcjonariusze Komisariatu Policji Poznań – Północ wspólnie z przedstawicielami Szkoły Podstawowej nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi  im. Jacka Kuronia os. St. Batorego 101 w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia odwiedzili osoby bezdomne koczujące na terenie podległym jednostce, przekazując dary przygotowane w ramach szkolnej akcji „Dostrzec człowieka w człowieku”. 

Osoby bezdomne obdarowano trwałą żywnością, ciepłymi skarpetkami a także przygotowano termosy z ciepłą herbatą. Osoby bezdomne nie kryły wzruszenia i wdzięczności dla uczniów, rodziców i nauczycieli za otrzymane dary. Okres zimowy to bardzo trudny czas dla bezdomnych, samotnych i nieporadnych życiowo. Nie bądźmy obojętni na los drugiego człowieka. 

mł. asp. Magdalena Kołodziej

  • Funkcjonariusze odwiedzają koczowiska bezdomnych.
  • Funkcjonariusze odwiedzają koczowiska bezdomnych.
  • Funkcjonariusze odwiedzają koczowiska bezdomnych.
Powrót na górę strony