Miasto Poznań

KMP POZNAŃ – WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM KONKURSU „SKRZYDŁA ŻYCIA”.

Tego roczny konkurs pt. „Skrzydła życia – działam nie jestem obojętny” to kolejna edycja organizowanego od 2014r. przedsięwzięcia, adresowanego do młodzieży w wieku 13-18 lat mieszkającej na terenie Powiatu Poznańskiego. Konkurs organizowany jest pod patronatem Starosty Poznańskiego, a głównymi organizatorami są: Powiat Poznański, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Komenda Miejska Policji w Poznaniu.

W tym roku ze względu na sytuację, która panuje w naszym kraju rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom przybrało inną niż dotychczas formę. Pomimo braku uścisku dłoni chwila wręczenia nagród była równie doniosła. Nie zabrakło gratulacji oraz pochwał skierowanych do uczestników konkursu. Z uwagi na wysoki poziom nadesłanych prac komisja konkursowa zdecydowała, że wszyscy uczestnicy otrzymają wyróżnienia. Jesteśmy pod wrażeniem jakości i różnorodności nadesłanych prac. W tym roku temat przewodni konkursu dotyczył zagrożeń wynikających z przemocy oraz wykluczenia społecznego.

Komisja konkursowa zdecydowała, że nagrody zostaną wręczone w miejscu zamieszkania laureatów ze względu na panującą w kraju epidemię COVID 19. Przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w imieniu organizatorów złożył gratulacje wszystkim uczestnikom jednocześnie dziękując za udział w konkursie. Nie zabrakło łez wśród rodziców uczestniczących w chwili przekazania nagród. Mamy nadzieję, że euforia towarzysząca przy przekazaniu wyróżnień i nagród zostanie z uczestnikami jak najdłużej, a to zachęci młode osoby do uczestnictwa w kolejnych konkursach. 

W tym roku wyróżniono następujące osoby:

Szkoła Podstawowa w Stęszewie:

Anhelina Polenyk

Klaudia Przydanek

Joanna Bogaczyk

Vanessa Nadobnik

Dagmara Szyfter

Anna Adamczak

Branżowa Szkoła I stopnia w Buku:

Marika Osińska

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu:

Mateusz Gołembowski

Patryk Stępień.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a prace laureatów zostały opublikowane na stronie Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu – link do art. znajduje się poniżej.

http://poznan.policja.gov.pl/w21/prewencja-1/dzialania-profilaktyczn/miasto-poznan/218972,KMP-Poznan-Konkursu-Skrzydla-zycia-dzialam-nie-jestem-obojetny-podsumowanie.html?sid=e9d26ea7602e44b95c522042bc0d980d

RL.

 • Przekazanie nagród uczestnikom konkursu.
  Przekazanie nagród uczestnikom konkursu.
 • Przekazanie nagród uczestnikom
  Przekazanie nagród uczestnikom
 • Przekazanie nagród uczestnikom
  Przekazanie nagród uczestnikom
 • Przekazanie nagród uczestnikom
  Przekazanie nagród uczestnikom
 • Przekazanie nagród uczestnikom
  Przekazanie nagród uczestnikom
 • Przekazanie nagród uczestnikom
  Przekazanie nagród uczestnikom
Powrót na górę strony