Poznańska Policja

Północ - Rozpoznajesz tego mężczyznę? ZADZWOŃ!

Poznańscy policjanci publikują portret pamięciowy mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem, do którego doszło 22 kwietnia ok. południa na osiedlu Kosmonautów. Wówczas nieznany mężczyzna zaczepił i wystraszył dwie małoletnie dziewczynki. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub widziały go w dniu zdarzenia, prosimy o pilny kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ wyjaśniają okoliczności zdarzenia, które miało miejsce 22 kwietnia br. około południa na poznańskim osiedlu Kosmonautów. Wówczas nieznany mężczyzna zaczepił i wystraszył swoim zachowaniem dwie małoletnie dziewczynki.

Na podstawie zebranych informacji powstał portret pamięciowy sprawcy. To ok. 30-letni mężczyzna o szczupłej budowie ciała i wzroście ok. 180 cm. Podejrzany ma ciemne oczy i widoczne ubytki w uzębieniu. Na prawym ramieniu ma tatuaż. Mężczyzna ubrany był w niebieską koszulkę z krótkim rękawem i białym napisem na klatce piersiowej oraz ciemne jeansy. Miał na plecach jasny plecak.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub widziały go w dniu zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ. Można się zgłaszać osobiście w komisariacie na os. Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub pod czynnymi całą dobę numerami telefonów: 61 84 146-11, 112.

Zapewniamy anonimowość!

 

Dominika Pupkowska-Bral

 

Powrót na górę strony