DZIAŁANIA POLICJI

Poznań - Poszukujemy sprawcy potrącenia pieszego!

Data publikacji 19.01.2023

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą dochodzenie w sprawie potrącenia pieszego do którego doszło 6 grudnia 2022r. u zbiegu ulic Aleja Praw Kobiet, a Sarmacka w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 6 grudnia 2022 r. ok godz. 15.30 na przejściu dla pieszych u zbiegu ulic Aleja Praw Kobiet, a Sarmacka w Poznaniu.

Kierujący szarym samochodem marki Toyota Auris potrącił pieszego przechodzącego przez przejście dla pieszych z prawej na lewą stronę. Po tym zdarzeniu kierowca zatrzymał samochód i pomógł przeprowadzić pokrzywdzonego na przystanek, a następnie oddalił się z miejsca wypadku w kierunku ul. Naramowickiwej. W wyniku tego zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby, które posiadają informacje na temat wskazanego w komunikacie mężczyzny, kierującego samochodem martki Toyota Auris, proszeni są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, osobiście ul. Szylinga 2 pokój nr 32 lub telefonicznie 47 77 130-90, 47 77 136-15 - w godz. 7:00-15:00 lub 47 77 156-13, 112 czynny całą dobę.

sierż.szt. Łukasz Paterski

Powrót na górę strony