DZIAŁANIA POLICJI

Tarnowo Podgórne - Zatrzymana na gorącym uczynku kradzieży markowych perfum

Data publikacji 27.04.2022

Policjanci z Tarnowa Podgórnego zatrzymali kobietę za kradzież artykułów drogeryjnych. Sprawczyni została zauważona i ujęta na gorącym uczynku przez pracownika sklepu. Mundurowi prowadzący sprawę ustalili, że miała ona związek również z innymi podobnymi przestępstwami.

19 kwietnia policjanci z Tarnowa Podgórnego otrzymali wezwanie do miejscowej drogerii. Na miejscu okazało się, że kobieta próbowała ukraść markowe perfumy, jednak została zauważona i ujęta na gorącym uczynku przez pracownika sklepu. Towar, który przywłaszczyła został odzyskany, a 41-latka została zatrzymana przez mundurowych.

Policjanci zajmujący się sprawą ustalili, że miała ona związek również z innymi kradzieżami w tej drogerii. W czasie dwóch tygodni dokonała kilku kradzieży perfum, kosmetyków do makijażu oraz zabawek o łącznej wartości blisko 2 tys. złotych.

41-latka usłyszała już zarzuty kradzieży. Podejrzana jest o dokonanie pięciu przestępstw. Funkcjonariusze zaznaczają jednak, że na tym nie koniec jest sprawy, ponieważ zarzutów wobec kobiety może być więcej.

Marta Mróz

Powrót na górę strony