DZIAŁANIA POLICJI

Widziałeś wypadek na ulicy Głogowskiej? Zadzwoń!

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło 22 sierpnia br. na ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Tam, kierująca motocyklem z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwny pas jezdni i uderzyła w barierę energochłonną. Kobieta poniosła śmierć na miejscu zdarzenia.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego do którego doszło 22 sierpnia 2021r. ok. 16.45 na ul. Głogowskiej w kierunku m. Komorniki.

Jak ustalili policjanci na podstawie zebranego materiału dowodowego kierująca, która jechała motocyklem marki Yamaha z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn, na łuku drogi w prawo, zjechała na lewą stronę jezdni, wjechała na pas rozdzielający, a następnie uderzyła w barierę energochłonną. W wyniku poniesionych obrażeń ciała, kobieta poniosła śmierć na miejscu.    

Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-144-35, 47 77-130-90 w godz. 7 - 15 lub 47 77-156-13 – czynny całą dobę.

Marta Mróz