Poznań - Widziałeś ten wypadek? Zadzwoń! - DZIAŁANIA POLICJI - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

DZIAŁANIA POLICJI

Poznań - Widziałeś ten wypadek? Zadzwoń!

Data publikacji 10.09.2021

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 12 sierpnia br. na ul. bł. Marka z Aviano - Mateckiego w Poznaniu. Pieszy został potrącony przez samochód osobowy. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna został ranny.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 12 sierpnia br. ok. godz. 8.15 na ul. bł. Marka z Aviano - Mateckiego w okolicach przejazdu kolejowego Morasko w Poznaniu. Tam, kierujący samochodem osobowym potrącił pieszego, który doznał obrażeń ciała. 

Z informacji przekazanej policjantom wynika, że po wypadku kierujący udzielił pomocy poszkodowanemu 69-latkowi. Zawiózł go do miejsca zamieszkania, lecz później odjechał nie podając swoich danych personalnych.

Policjanci proszą o kontakt kierującego samochodem oraz wszystkie osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane. Prosimy kontaktować się z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-136-17, 47 77-130-90 w godz. 7 - 15 lub 47 77-156-13 – czynny całą dobę.

Marta Mróz