Kórnik - Zatrzymana za kradzieże w drogerii - DZIAŁANIA POLICJI - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

DZIAŁANIA POLICJI

Kórnik - Zatrzymana za kradzieże w drogerii

Data publikacji 17.08.2021

Policjanci z Kórnika ustalili i zatrzymali kobietę, która w trakcie robienia zakupów, systematycznie kradła towar z miejscowej drogerii. Policjanci odzyskali produkty o łącznej wartości kilku tysięcy złotych. 26-latka usłyszała zarzut kradzieży. Teraz grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kórniku od kilku miesięcy pracowali nad sprawą kradzieży sklepowych. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawczyni systematycznie przyjeżdżała do miejscowej drogerii, a w trakcie robienia zakupów, cześć towaru przy kasie pakowała do torby i opuszczała sklep, nie płacąc za nie.

Śledczy zebrali materiał dowodowy z którego wynikało, że ta sama osoba dokonała, aż dziewięciu kradzieży. Kryminalni z miejscowego komisariatu zidentyfikowali i zatrzymali podejrzaną mieszkankę Czmonia w gm. Kórnik.

W trakcie przeszukania jej miejsca zamieszkania oraz samochodu policjanci znaleźli i odzyskali blisko 50 sztuk towaru o łącznej wartości kilku tysięcy złotych. Wśród skradzionych rzeczy były zabawki i artykuły drogeryjne. 26-latka usłyszał zarzut kradzieży za który grozi jej do 5 lat więzienia.

Marta Mróz