DZIAŁANIA POLICJI

Nowe Miasto - Widziałeś to zdarzenie w tramwaju? Zadzwoń!

Data publikacji 26.04.2021

Policjanci poszukują świadków przestępstwa do którego doszło 14 marca br. w tramwaju linii numer 5. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Nowego Miasta.

Policjanci z nowomiejskiego komisariatu prowadzą śledztwo w sprawie kierowania gróźb karalnych. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 14 marca br. między godziną 15.00, a 16.00 w tramwaju linii numer 5 na trasie od ulicy Kórnickiej do przystanku Polanka.

Tam, mężczyzna podszedł do obywatela Gwatemali i zaczął kierować wobec niego groźby na tle rasistowskim. Sprawca został zatrzymany, a policjanci poszukują świadków mogących potwierdzić przebieg zdarzenia z udziałem pokrzywdzonego i podejrzanego.  

Osoby, które były świadkami tej sytuacji lub posiadają istotne informacje z nią związane prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem telefonu pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl.

Marta Mróz