Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Zwłoki n/n mężczyzny

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Wilda prowadzą czynności identyfikacje nn zwłok mężczyzny, który zginął w wyniku potrącenia przez pociąg. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Wilda prowadzą czynności identyfikacje n/n mężczyzny, który zginął w wyniku potrącenia przez pociąg 9 sierpnia 2023 r. ok. godz. 4-5 rano ,w rejonie stacji kolejowej Poznań Dębiec w Poznaniu. 

Wizerunek przyżyciowy n/n mężczyzny sporządzony został przez biegłego z zakresu antroposkopii. Mężczyzna mógł być cudzoziemcem. Na lewym przedramieniu posiadał tatuaż z czerwoną różą, na brzuchu tatuaż z głową byka. W chwili zdarzenia mężczyzna był ubrany w kurtkę koloru szarego z podszewką z motywem białych czaszek, spodnie typu bojówki koloru ciemnoszarego/czarnego, t-shirt koloru białego z nadrukiem literowym koloru czarno-czerwonego na przodzie.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny prosimy kierować do policjantów prowadzących czynności w tej sprawie - tel. 47 77 125 32, lub pod czynnym całą dobę nr 47 77 125 11/12, powołując się na nr sprawy KR.I.5454.7.2024.KK

Małgorzata Meloch

  • portret nn zwłok mężczyzny oraz zdjęcia tatuaży
  • portret nn zwłok mężczyzny oraz zdjęcia tatuaży
  • portret nn zwłok mężczyzny oraz zdjęcia tatuaży
Powrót na górę strony