Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Północ - Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży saszetki z dokumentami i kartą płatniczą oraz dokonania nieautoryzowanych płatności przy użyciu karty. Do zdarzenia doszło 28 grudnia 2023 r. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowane wizerunki, prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży saszetki wraz z zawartością. Do zdarzenia doszło 28 grudnia 2023 r. w nieustalonym miejscu. Następnie w sklepie na poznańskiej Północy dokonano nieautoryzowanych płatności, przy użyciu karty, która znajdowała się w skradzionej saszetce. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek kobiety i mężczyzny, którzy mogą mieć związek z tą sprawą. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Północ pod nr 47 77 145 02 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnymi całą dobę numerami 47 77 146 11/12, powołując się na nr sprawy D.II.5601.5.2024.ANo.

Małgorzata Meloch

  • wizerunki poszukiwanych osób
  • wizerunki poszukiwanych osób
  • wizerunki poszukiwanych osób
  • wizerunki poszukiwanych osób
Powrót na górę strony