Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 9 stycznia br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć kobieta zarejestrowana na nagraniach z monitoringu. Rozpoznajesz ją? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela wraz z zawartością gotówki oraz karty płatniczej oraz usiłowania dokonania nieautoryzowanej płatności przy jej użyciu.  Do kradzieży portfela doszło 9 stycznia br. w restauracji w supermarkecie przy ul. Matyi w Poznaniu. Do próby użycia karty doszło w sklepie na os. Zwycięstwa w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć osoba zarejestrowana na nagraniach z monitoringu.

Osoby, które rozpoznają wizerunek ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Wilda pod numerem telefonu 47 77 168 58 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnymi całą dobę numerami - 47 77 125 11/12, powołując się na nr sprawy KR.III.560.12.2024.MS.

Małgorzata Meloch

  • wizerunek poszukiwanej kobiety
Powrót na górę strony