Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Jeżyce - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela wraz z zawartością gotówki, dokumentów i karty płatniczej oraz dokonania nieautoryzowanej płatności przy jej użyciu. Do zdarzenia doszło 24 listopada 2023 r. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela wraz z zawartością gotówki, dokumentów i karty płatniczej oraz dokonania nieautoryzowanej płatności przy jej użyciu. Do zdarzenia doszło 24 listopada 2023 r.  w szpitalu przy ul. Szamarzewskiego w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna ze zdjęć.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem 47 77 136 16 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnymi całą dobę numerami 47 77 122 11/12, powołując się na nr sprawy RSD – 2255/24.

Małgorzata Meloch

  • wizerunek poszukiwanego mężczyzny
  • wizerunek poszukiwanego mężczyzny
Powrót na górę strony