Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Swarzędz - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w sprawie kilku przestępstw popełnionych jednej nocy. Do zdarzeń doszło 11 grudnia 2023 r. w Kobylnicy. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do mieszkania, włamania do sklepu ogólnospożywczego oraz usiłowania włamania do budynku Dworca PKP. Sprawca tej samej nocy tj. 11 grudnia 2023 r. dopuścił się trzech przestępstw na terenie Kobylnicy. 

Policjanci ze Swarzędza zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały podejrzewanego, który może mieć związek z tymi czynami. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tych zdarzeń, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Swarzędzu pod numerem telefonu 47 77 148 19 – osobą prowadzącą sprawę lub pod numerem 47 77 148 00 - dyżurnym komisaritu, powołując się na nr sprawy RSD – 1054/23.

podkom. Marta Mróz 

Powrót na górę strony