Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzeń doszło 19 grudnia 2023 r. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie włamania do dwóch samochodów na parkingu podziemnym przy placu Andersa w Poznaniu. Do zdarzeń doszło 19 grudnia 2023 r.  Z pierwszego samochodu sprawca ukradł elektronarzędzia o wartości 6000 zł. Z kolejnego pojazdu zabrał portfel wraz z zawartością gotówki, złotej obrączki oraz karty płatniczej, przy użyciu której sprawca usiłował dokonać nieautoryzowanej płatności. Policjanci zabezpieczyli zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny mogącego mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem 47 77 143 58 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 124 11, powołując się na nr sprawy RSD –72/24.

Małgorzata Meloch

  • wizerunek poszukiwanego mężczyzny
  • wizerunek poszukiwanego mężczyzny
Powrót na górę strony