Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tę kobietę? Skontaktuj się z policjantami! Zapewniamy anonimowość!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło 17 listopada br. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia telefonu komórkowego marki Xiaomi M1 11 o wartości 1100 zł. Do zdarzenia doszło 17 listopada br. w sklepie wielkopowierzchniowym przy ul. Szwedzkiej w Poznaniu. Sprawca przywłaszczył telefon pozostawiony w toalecie dla osób z niepełnosprawnościami. Policjanci zabezpieczyli zdjęcia z wizerunkiem kobiety mogącej mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem 47 77 123 26 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 123 11, powołując się na nr sprawy RSD – 24/24.

sierż.sztab. Łukasz Paterski

Powrót na górę strony