Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki z zawartością rzeczy osobistych. Do zdarzenia doszło 2 grudnia 2023 r. w placówce zdrowia w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia torebki z zawartością portfela, dowodu osobistego, gotówki w kwocie kilku tysięcy złotych oraz kart lojalnościowych. Do zdarzenia doszło 2 grudnia 2023 r. w placówce zdrowia przy ul. Garbary w Poznaniu.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzny mogącego mieć związek z tą sprawą. Sprawca wszedł do jednego z pomieszczeń znajdujących się w placówce i zabrał torebkę z zawartością rzeczy osobistych należących do pokrzywdzonej.  

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem 47 77 143 61 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 124 11, powołując się na nr sprawy D.II.5601.104.2023.MŻ.

podkom. Marta Mróz 

Powrót na górę strony