Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Poznań/Stare Miasto - Sprawcy rozboju poszukiwani! Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie dokonanego rozboju na starszym mężczyźnie. Do zdarzenia doszło 3 sierpnia br. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowane wizerunki prosimy o pilny kontakt z policjantami. Zapewniamy anonimowość!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Do zdarzenia doszło 3 sierpnia br., na Placu Wielkopolskim w Poznaniu. Wówczas do siedzącej samotnie na ławce przy skwerze zieleni starszej osoby - podeszło dwóch męzczyzn. Zaatakowali go pięściami, a następnie ukradli mu saszetkę z zawartością portfela, karty bankomatowej i telefonu komórkowego. Następnie przy użyciu skradzionej karty dokonali kilku nieautoryzowanych płatności. 

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunki mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem 47 77 137 21 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 124 11, powołując się na nr sprawy RSD – 1405/23.

sierż.sztab. Łukasz Paterski

Powrót na górę strony