Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Do zdarzeń doszło w okresie od 8 do 10 lipca br. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie niekorzystnego rozporządzenia mieniem, poprzez dokonanie wypłat z bankomatu kartą należącą do poszkodowanej, na łączną kwotę 15 tys. złotych. Do wypłat doszło w okresie od 8 do 10 lipca br., z bankomatu znajdującego się przy ul. Tadeusza Kościuszki w Poznaniu. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem 47 77 124 30 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 124 11, powołując się na nr sprawy RSD - 1176/23.

Małgorzata Meloch

  • wizerunek poszukiwanego mężczyzny
  • wizerunek poszukiwanego mężczyzny
  • wizerunek poszukiwanego mężczyzny
  • wizerunek poszukiwanego mężczyzny
Powrót na górę strony