Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Poznań/Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie pomocy w dokonaniu oszustwa. Do zdarzenia doszło 30 maja br. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami z Poznania.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie pomocy w dokonaniu oszustwa, poprzez przyjęcie wpłaty dokonanej przez pokrzywdzoną na wskazany rachunek bankowy. Do zdarzenia doszło 30 maja br. W związku z tym, policjanci poszukują osoby ze zdjęć. Mężczyzna może mieć związek z oszustwem na kwotę 50 tys. złotych. Zabezpieczone przez funkcjonariuszy nagrania z kamer monitoringu zarejestrowały osobę, jak wypłacała pieniądze z bankomatu przy ul. Chopina 1 w Katowicach.  

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem 47 77 125 64 – z osobą prowadzącą postępowanie, powołując się na numer sprawy RSD - 1314/23 lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 124 11. 

mł.asp. Marta Mróz 

Powrót na górę strony