Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz ten wizerunek? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 20 lipca br. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała dwóch osób. Do zdarzenia doszło 20 lipca br. w Poznaniu.  Dwóch sprawców zaatakowało pokrzywdzonych w autobusie linii numer 171, a następnie kontynuowali atak poprzez zadawanie uderzeń pięścią w głowę na przystanku autobusowym "Urząd Wojewódzki" przy Al. Niepodległości w Poznaniu.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tą sprawą. Podejrzewany ma około 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma proste włosy sięgające do ramion, a w dniu zdarzenia ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, ciemne, szerokie spodnie jeansowe oraz białe, sportowe buty z czarnym otokiem. 

Śledczy dodają, że tożsamość drugiego ze sprawców została już ustalona. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem 47 77 124 33 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 124 11.

mł.asp. Marta Mróz 

  • wizerunek podejrzewanej osoby
  • wizerunek podejrzewanej osoby
  • wizerunek podejrzewanej osoby
Powrót na górę strony