Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Kradzież roweru - rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Data publikacji 09.10.2023

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w dniach 8-9 września br. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży czarnego roweru marki Durkopp wraz z bocznymi torbami marki Buchel, które znajdowały się na pojeździe. Do zdarzenia doszło w dniach 8-9 września br. w rejonie Teatru Muzycznego przy ul. Kościuszki w Poznaniu.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tą sprawą.

Podejrzewany jest w wieku około 20-30 lat, na twarzy ma widoczny ciemny zarost, a w dniu zdarzenia ubrany był w jasne długie spodnie, wielobarwną koszulkę z krótkim rękawem, czarną czapkę z daszkiem oraz czarne sportowe buty z jasną podeszwą.   

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem 47 77 143 61 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnymi całą dobę numerami 47 77 124 11 lub 112!

mł. asp. Marta Mróz

Powrót na górę strony