Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Poznań/Wilda - Rozpoznajesz tych mężczyzn? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia kilku wiat przystankowych. Do zdarzeń doszło w nocy z 11/12 czerwca br. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowane wizerunki prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia kilku wiat przystankowych. Sprawcy wybili w nich szyby, powodując łącznie straty na ponad 20 tys. złotych. Do zdarzeń doszło w nocy z 11/12 czerwca br., na pętli tramwajowej Dębiec oraz na przystanku tramwajowym przy ul. 28 Czerwca 1956r. w Poznaniu. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunki mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Wilda pod numerem 47 77 158 78 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 125 11/12.

Powrót na górę strony