Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Poznań - Stare Miasto - Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa, do którego doszło w okresie między 25 sierpnia a 12 października 2022 r. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa, poprzez zawarcie umów abonamentowych i wprowadzeniu operatora w błąd co do zamiaru i możliwości wywiązania się z ich warunków, oraz przywłaszczenia telefonów komórkowych.  Do oszustwa na łączną kwotę ponad 12800 zł. doszło w okresie od 25 sierpnia do 12 października 2022 r. w Poznaniu. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały mężczyznę mogącego mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem 47 77 124 30 – z osobą prowadzącą sprawę, lub  pod czynnym całą dobę 47 77 124 11.

Małgorzata Meloch

  • wizerunek poszukiwanego mężczyzny
  • wizerunek poszukiwanego mężczyzny
  • wizerunek poszukiwanego mężczyzny
Powrót na górę strony