Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tych mężczyzn? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych. Do zdarzenia doszło 17 stycznia br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych na łączną kwotę ponad 3 tys. złotych. Do zdarzenia doszło 17 stycznia br. w drogerii przy Placu Wiosny Ludów w Poznaniu.

Jak ustalili policjanci, mężczyźni zabrali produkty z koszyka sklepowego i przełożyli je do plecaka, po czym wyszli ze sklepu nie płacąc za nie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 143-47 lub 47 77 124-11/12.

sierż.sztab. Łukasz Paterski

Powrót na górę strony