Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży saszetki z zawartością gotówki oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali na poznańskiej Starówce. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży saszetki z zawartością gotówki w kwocie ponad 110 tys. złotych, dokumentów oraz telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło w nocy z 21 na 22 grudnia 2022 r. w jednym z lokali w rejonie poznańskiej Starówki. 

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały podejrzewanego o ten czyn mężczyznę. Osoba ubrana była w zieloną bluzę z jasnym kołnierzykiem, jasne spodnie oraz jasne buty.  

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 143 47 lub 47 77 124-11/12.

mł.asp. Marta Mróz 

Powrót na górę strony