Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Kradzież puszki WOŚP - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie dwóch kradzieży puszek WOŚP. Do zdarzeń doszło w styczniu br. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie dwóch kradzieży puszek WOŚP z zawartością pieniędzy. Do pierwszego zdarzenia doszło 24 stycznia br. około godz. 12.55 w sklepie ogólnospożywczym przy ul. Garbary w Poznaniu, a druga kradzież miała miejsce dzień później około godz. 17.00 w sklepie przy ul. Fredry w Poznaniu. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer z monitoringu oraz ustalili, że związek z tymi zdarzeniami może mieć ten sam meżczyzna, którego wizerunek został opublikowany. 

Jak wynika z informacji uzyskanych przez policjantów w obu przypadkach sprawca działał w ten sam sposób. Poprosił personel sklepu o sprawdzenie dostępności wielopaku wody mineralnej niegazowanej, a następnie pod nieobecność pracownika zabrał puszkę i uciekł.    

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 124-35 lub 47 77 124-11/12.

mł.asp. Marta Mróz 

Powrót na górę strony