Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło w dniu 23 listopada br. w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło w dniu 23 listopada br. w sklepie na terenie centrum handlowego przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Jak ustalili Policjanci, sprawca przestępstwa wprowadził w błąd pracownika sklepu co do ceny nabywanego produktu, poprzez zmianę kodu kreskowego towaru, a tym samym znaczne zaniżenie jego ceny, czyniąc tym straty na szkodę sklepu na blisko 3 tys. złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby, które rozpoznają osobę na zdjęciach lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto osobiście przy ul. Polanka 24 w Poznaniu lub pod numerem telefonu 47 77 158-37 lub  47 77 123-11/12. Zapewniamy anonimowość!

Powrót na górę strony