Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 12 września br. w sklepie na terenie Poznania. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek został opublikowany. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży akumulatora od zestawu wiertarko-wkrętarki marki Makita o wartości blisko tysiąca złotych. Do przestępstwa doszło 12 września br. w sklepie na terenie centrum handlowego przy ul. Pleszewskiej w Poznaniu. Podejrzewany o ten czyn mężczyzna w dniu zdarzenia ubrany był w czarną kurtkę, długie ciemne spodnie oraz buty sportowe koloru czarnego. Na ramieniu miał przewieszoną sportową torbę.

Związek z tą sprawą może mieć osoba której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto pod numerem telefonu 47 77 123-11 lub 47 77 123-12. 

sierż.szt. Łukasz Paterski

Powrót na górę strony