Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży męskiej saszetki z zawartością rzeczy osobistych. Zdarzenie miało miejsce 6 listopada br. w Poznaniu, a związek z tą sprawą mogą mieć osoby, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z poznańskiego Starego Miasta prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży męskiej saszetki z zawartością paszportu, dwóch telefonów komórkowych marek LG oraz Redmi, pieniędzy oraz kluczy do mieszkania. Do zdarzenia doszło 6 listopada br. około godz. 19.15 w lokalu przy ulicy Woźnej w Poznaniu. Jak ustalili policjanci związek z tą sprawą mogą mieć osoby, ktorych wizerunki zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu.  

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 143 47 czynnym w godzinach 7.00-15.00 oraz pod numerem 47 77 124 11 czynnym całą dobę. 

Marta Mróz 

Powrót na górę strony