Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Grunwald - włamanie do mieszkania. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło 29 sierpnia br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 29 sierpnia br. w mieszkaniu przy ul. Keplera w Poznaniu. Tam sprawca pokonując zabezpieczenia, włamał się do lokalu, a następnie z jego wnętrza dokonał kradzieży gotówki, biżuterii, sprzętu RTV oraz markowych okularów przeciwsłonecznych o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Grunwald pod numerem telefonu 47 77 121-11 lub 47 77 121-12. 

sierż.szt. Łukasz Paterski

Powrót na górę strony