Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie naruszenia czynności narządów ciała. Do zdarzenia doszło 16 września br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia czynności narządów ciała poprzez uderzenie ręką w głowę oraz twarz. Do zdarzenia doszło 16 września br. około godz. 16.20 na ul. Plonowej w Poznaniu. Idący z naprzeciwka mężczyzna zaczepił słownie pokrzywdzonego, a następnie bez powodu zaczął uderzać go pięściami po głowie i twarzy.

Nagrania z kamer monitoringu, które zabezpieczyli policjanci zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem telefonu 47 77 123 25 lub 47 77 123-11/12.

edit: Tożsamość mężczyzny została ustalona

Powrót na górę strony