Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Poznań/Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Nowe ustalenia w sprawie

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto nadal prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia czynności narządów ciała i poszukują osoby podejrzanej o to przestępstwo. Do zdarzenia doszło 10 września 2022 r. w sklepie w Poznaniu. Śledczy dotarli do nowych istotnych informacji. Okazuje się, że poszukiwany mężczyzna może przebywać w rejonie Grodziska Wielkopolskiego. Jeśli go rozpoznajesz na załączonych zdjęciach, to skontaktuj się z policjantami z Poznania!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie naruszenia czynności narządów ciała. Do zdarzenia doszło 10 września 2022 r. około godz. 13.00 w sklepie ogólnospożywczym przy ul. Bobrzańskiej w Poznaniu. Tam, pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do szarpaniny w wyniku której pokrzywdzony doznał obrażeń ciała w postaci złamania kości nosa. 

Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą został już wcześniej opublikowany jednak nie został on rozpoznany. W toku sprawy policjanci dotarli jednak do nowych istotnych informacji.

Z ustaleń śledzych wynika, że podejrzewany może przebywać w rejonie Grodziska Wielkopolskiego lub w miejscowościach pobliskich do tego terenu.  

Jeśli go rozpoznajesz? Skontaktuj się z policjantami z Poznania.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem telefonu 47 77 143 53 lub 47 77 123-11/12.

mł.asp.Marta Mróz 

Powrót na górę strony