Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Poznań - Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży odzieży. Do zdarzenia doszło 4 lipca br. w sklepie na terenie centrum handlowego przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć kobieta, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ją? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży różnych ubrań na łączną kwotę blisko tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 4 lipca br. około godz. 16.40 w sklepie na terenie centrum handlowego przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek kobiety, która może mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 143 47 czynnym w godzinach 7:00-15:00 oraz pod numerem 47 77 124 11/12 czynnym całą dobę. 

mł.asp. Marta Mróz 

Powrót na górę strony