Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Tarnowo Podgórne - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży plecaka z zawartością rzeczy osobistych. Zdarzenie miało miejsce 27 września br. w autobusie linii numer 804. Związek z tą sprawą może mieć osoba, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ją? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży plecaka z zawartością książek, legitymacji szkolnej oraz gotówki. Do zdarzenia doszło 27 września br. w autobusie linii numer 804 na trasie przejazdu pomiędzy miejscowościami Lusowo, a Sierosław. Jak ustalili policjanci związek z tą sprawą może mieć osoba, której wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu.  

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym pod numerem telefonu 47 77 148 62 lub pod numerem 47 77 148 60 czynnym całą dobę. 

mł.asp. Marta Mróz 

Powrót na górę strony