Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Kradzież z włamaniem. Rozpoznajesz te osoby? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do automatu do gier. Do zdarzenia doszło 24 sierpnia br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do automatu do gier. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 24 sierpnia br. w pubie przy ul. Przemysłowej w Poznaniu. Tam sprawcy pokonując zabezpieczenia, włamali się do automatu, a następnie z jego wnętrza dokonali kradzieży gotówki, powodując straty o łącznej wartości kilku tysięcy złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Wilda pod numerem telefonu 47 77 158-78 lub 47 77 125-11/12. 

sierż.sztab. Łukasz Paterski

Powrót na górę strony