Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej dziecka. Do zdarzenia doszło 14 lipca br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej dziecka. Do zdarzenia doszło 14 lipca br. na terenach rekreacyjnych w okolicy placu zabaw, przy Jeziorze Malta w Poznaniu. Sprawca wykorzystał moment nieuwagi oraz fakt oddalenia się dziecka, a następnie obnażył się i naruszył jego nietykalność.

Po chwili mężczyzna został spłoszony głośnym krzykiem dziecka i uciekł z miejsca zdarzenia.   

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, który zarejestrował wizerunek podejrzewanego. Mężczyzna ma około 40 lat, 170 cm wzrostu oraz siwe włosy. W dniu zdarzenia ubrany był w krótkie, granatowe spodenki, biało-niebieską koszulkę z krótkim rękawem oraz poruszał się na niebieskim rowerze.    

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia – prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto pod numerem telefonu 47 77 143-53 lub 47 77 123 11/12.

Marta Mróz 

Powrót na górę strony