Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie bezprawnego umieszczenia napisów i rysunków w miejscu publicznym. Zdarzenie miało miejsce 23 września br. przy ul. Ratajczaka w Poznaniu. Związek z tą sprawą mogą mieć osoby, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z poznańskiego Starego Miasta prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie bezprawnego umieszczenia napisów i rysunków w miejscu publicznym.  Do zdarzenia doszło 23 września br. około godziny 4.00. Sprawcy pomalowali ściany wykonane z płyt granitowych, które znajdują się przy ul. Ratajczaka 18 w Poznaniu - w bramie Pasażu Apollo. Jak ustalili policjanci związek z tą sprawą mogą mieć osoby, ktorych wizerunki zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 135 17 czynnym w godzinach 7.00-15.00 oraz pod numerem 47 77 124 11 czynnym całą dobę. 

Marta Mróz 

Powrót na górę strony