Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia saszetki z zawartością rzeczy osobistych oraz kart płatniczych i dokonanie nimi bezgotówkowych transakcji. Do zdarzenia doszło 9 lipca br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia saszetki z zawartością rzeczy osobistych, dokumentów oraz dwóch kart płatnicznych i dokonania nimi nieautoryzowanych transakcji w sklepie ogólnospożywczym. Jak ustalili policjanci do kradzieży doszło 9 lipca br. w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 143-56 lub 47 77 124-11/12.

sierż.sztab. Łukasz Paterski

Powrót na górę strony