Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Włamanie do automatów z zabawkami. Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do automatów z zabawkami. Do zdarzenia doszło 26 lipca br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do automatów z zabawkami. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 26 lipca br. w Poznaniu. Tam sprawcy pokonując zabezpieczenia, włamali się do automatów z zabawkami, a następnie z ich wnętrza dokonali kradzieży gotówki, powodując straty o łącznej wartości kilku tysięcy złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 143-58 lub 47 77 124-11/12. 

sierż.sztab. Łukasz Paterski

Powrót na górę strony