Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Poznań - Nowe Miasto poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież artykułów drogeryjnych. Do zdarzenia doszło 18 lipca br. w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych. Do zdarzenia doszło 18 lipca br. w drogerii na terenie Nowego Miasta w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która może mieć związek z tą sprawą.

Osobą, którą próbują zidentyfikować policjanci jest mężczyzna, który w dniu zdarzenia ubrany był w szary tshirt, szare spodenki z napisem "Nike", białe, sportowe buty, przez ramię miał przewieszoną czarną saszetkę, a na plecach - czarny plecak.

W toku postępowania okazało się, że podejrzewany ściągnął opakowanie zbiorcze z artykułami z regału i wybiegł ze sklepu, nie płacąc za nie.   

Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 47 77 123 22, 47 77 123 11 lub 47 77 123 12.

Marta Mróz 

Powrót na górę strony