Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowych perfum. Do zdarzenia doszło 4 lipca br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć kobieta, której wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Rozpoznajesz ją? Skontaktuj się z policjantami.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowych perfum. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 4 lipca br. w drogerii na terenie Poznania.

Osoba, którą próbują zidentyfikować policjanci to kobieta w wieku około 50 lat, o ciemnych włosach. W dniu zdarzenia ubrana była w bluzkę na ramiączkach, krótkie, jasne spodenki w paski, czarne klapki typu japonki, a przez ramię miała przewieszoną dużą, czarną torbę.

Policjanci ustalili, że podejrzewana podeszła do regału z perfumami, zabrała flakon z którego zerwała zabezpieczenie i schowała go do torebki. Nastepnie nie płacąc za towar, wyszła ze sklepu.     

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji – Nowe Miasto pod numerem telefonu 47 77 123-22 lub 47 77 123-11/12. 

Marta Mróz 

Powrót na górę strony