Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Poznań - Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki z zawartością rzeczy osobistych. Do zdarzenia doszło 20 maja br. w sklepie przy ul. Matyi w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki z zawartością paszportu, słuchawek bezprzewodowych marki Apple, kluczy do mieszkania oraz czarnego portfela z zawartością gotówki. Do zdarzenia doszło 20 maja br. w sklepie przy ul. Matyi w Poznaniu. Jak ustalili policjanci, mężczyzna zdjął z wieszaka pozostawioną bez nadzoru pokrzywdzonej czarną torebkę, po czym wyszedł ze sklepu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoba, którą próbują zidentyfikować policjanci to mężczyzna w wieku około 20 lat, wysokiego wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy koloru rudego, ubrany w granatową koszulę i ciemne spodnie typu jeans.

Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 47 77 158 68, 47 77 125 11 lub 47 77 125 12

Powrót na górę strony