Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Oszustwo - Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto poszukują kobiety podejrzewanej o dokonanie oszustwa i wyłudzenie pieniędzy metodą na pracownika służby zdrowia. Do zdarzenia doszło 29 lipca br. przy ul. Faszynowej w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa oraz wyłudzenia pieniędzy w kwocie ponad 20 tys. złotych metodą na pracownika służby zdrowia. Do zdarzenia doszło 29 lipca br. przy ul. Faszynowej w Poznaniu. 

Do starszej kobiety zadzwonił mężczyzna podający się za lekarza i poinformował seniorkę, że jej bliski jest w ciężkim stanie w szpitalu. Kontynuował w rozmowie, żeby go uratować potrzebne są pieniądze na zakup drogiego leku. Niczego nieświadoma pokrzywdzona zawierzyła oszustom i przekazała kobiecie, która przyszła do jej domu kopertę w której było ponad 20 tys. złotych.

Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 47 77 158 37 lub 47 77 123 11/12

 

Powrót na górę strony