Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Kradzież rozbójnicza - ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ? SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJANTAMI!

Policjanci z Nowego Miasta poszukują mężczyzny podejrzewanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Do zdarzenia doszło 20 czerwca br. w jednym ze sklepów w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej. Do zdarzenia doszło 20 czerwca br. w jednym ze sklepów przy ul. Polanka w Poznaniu. Sprawca wszedł do sklepu, dokonał kradzieży artykułów spożywczych, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranych rzeczy wymierzył w pracowników ochrony przedmiotem przypominającym broń, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. 

Osoba, którą próbują zidentyfikować policjanci to mężczyzna w wieku około 30 lat, 190 cm wzrostu o atletycznej budowie ciała, ubrany był w bluzę z kapturem koloru czarnego z zielono-szarymi wstawkami na klatce piersiowej, spodnie dresowe koloru czarnego oraz sportowe buty.   

Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 47 77 123 27 lub 47 77 123 11/12.

Powrót na górę strony