Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kierowania wobec pokrzywdzonego gróźb karalnych. Do zdarzenia doszło 27 maja br. w markecie na Osiedlu Piastowskim w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kierownia gróźb karalnych z wykorzystaniem przedmiotu przypominającego broń palną wobec pracownika ochrony. Do zdarzenia doszło 27 maja br. w markecie na Osiedlu Piastowskim w Poznaniu. Sprawca ukradł alkohol i chciał opuścić sklep nie płacąc za niego. Na tę sytuację zareagował pracownik ochrony. W momencie, kiedy odbierał skradziony towar sprawca wyciągnął z plecaka przedmiot przypominający broń palną i skierował w stronę mężczyzny, po czym uciekł.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11 lub 47 77 123-12.

Marta Mróz 

Powrót na górę strony